Plaque Off

ProDen PlaqueOff® papildas kurio pagalba burnos higieną tampa dar efektivesne, sumažina dantų apnašą ir dantys tampa baltesni ir švaresni.

Smulkiau

44,65 €

Apie prekę

Dviejų ProDen PlaqueOff® kapsulių poveikis per dieną:

  • Stimuliuoja kolageno susidarymą
  • Padeda palaikyti sveikus dantis
  • Sumažina dantų apnašo susidarymą
  • Palaiko normalią rūgščių-šarmų pusiausvyrą
  • Mažina ląstelių oksidacinį stresą ir senėjimą.

Dantų apnašo bakterijos pastoviai vegetuoja ant dantų ir dantenų paviršiaus, taip jos suformuoja minkštąjį apnašą. Ilgainiui ant dantų paviršiaus susiformuoja kietasis dantų apnašas. Todėl dantis reikia valyti du kartus per dieną šepetėliu, naudoti higieninį siūlą tarpdančiams arba tarpdančių šepetėlius. Tyrimais yra įrodyta, jog nežiūrint į reguliarią dantų priežiūrą, dideliam žmonių skaičiui, galima identifikuoti minkštąjį arba/ir kietąjį dantų apnašą. Šiuo atveju Jums gali padėti ProDen PlaqueOff® Dantims ir Dantenoms.

Sudetis:

ProDen PlaqueOff® Dantims ir Dantenoms pagrindinė veiklioji medžiaga yra rudieji jūros dumbliai (Ascophyllum nodosum) surinkti šaltuose ir tyruose Šiaurės Atlanto vandenyse, o tai yra vienas iš švariausių šio augalo vegetacijos arealų pasaulyje. 

ProDen PlaqueOff® Dantims ir Dantenoms sudedamosios dalys: rudieji jūros dumbliai (Ascophyllum nodosum), magnio sulfatas, askorbininė rūgštis, cinko citratas, cholekalciferolis, hidroksi-propil-metil-celiuliozė.

Rekomenduojamos vienos dienos ProDen PlaqueOff® dozės sudėtis:

1 kapsulėje yra:

Pavadinimas

1 kapsulėje yra:

% RMV*

Dumbliai Ascophyllum nodosum

250 mg

**

Vitaminas C

6 mg

7,5

Vitaminas D3

0,75 mg

15

Cinkas

0,75 mg

 

 

* – referencinė maistinė vertė procentais. ** – referencinė maistinė vertė nenustatyta.

ProDen PlaqueOff® Dantims ir Dantenoms sudedamųjų dalių poveikis: 

  • Vitaminas D palaiko sveikus dantis ir normalią imuninės sistemos funkciją
  • Cinkas: Palaiko normalią rūgščių-šarmų pusiausvyrą
  • Vitaminas C prisideda prie kolageno produkcijos, kuris yra svarbus normaliam dantų ir dantenų funkcionavimui bei mažina ląstelių oksidacinį stresą ir senėjimą 

Vartojimas:

Suaugusiems gerti po 2 kapsules per parą. Geriausiai vartoti valgio metu, užsigeriant vandeniu. Neviršyti nurodytos rekomenduojamos dozės. 

Įspėjimai:

Dumblių sudėtyje yra jodo, todėl asmenims, turintiems skydliaukės hiperfunkciją, prieš vartojant, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Esant alergijai jodui, nenaudoti šio produkto. Poveikio nėščioms ir maitinančioms motinoms tyrimų neatlikta, todėl vartoti nerekomenduojama. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. 

Laikymas. Laikyti 15°C – 25°C temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kiekis: 140 minkštų kapsulių. Grynasis produkto kiekis – 80 g.  

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Plaque Off

Plaque Off

ProDen PlaqueOff® papildas kurio pagalba burnos higieną tampa dar efektivesne, sumažina dantų apnašą ir dantys tampa baltesni ir švaresni.