Boost Iron

Tai maisto papildas, skirtas papildyti geležies trūkumą organizme, pagamintas lengvai įsisavinamos karbomilo geležies pagrindu.

Smulkiau

17,50 €

Apie prekę

Savybės

Sveiko žmogaus organizme yra apie 4-5 gr. geležies, kuri reikalinga dėl procesų kraujotakoje, imuninės sistemos ir sveikatos visame organizme palaikymo.Sumažėjus organizme geležies, atsiranda geležies trūkumas - anemija, kuri pasireiškia silpnumu, greitu nuovargiu, dirglumu, širdies-kraujagyslių sistemos ir virškinimo organų sutrikimu, imuniteto sumažėjimu.

Geležies trūkumas organizme ne tik sumažina darbą visų kraujagyslių, bet ir neleidžia funkcijonuoti daugiau nei 80 skirtingų genų. Kai kurie tyrimai parodė, kad vaikai ir paaugliai, turintys geležies trūkumą organizme, gali jausti sunkumus mokymuose. Kai hemoglobino lygis kraujyje mažėja palaipsniui, atsiranda geležies trūkumas. Tai yra didelė rizika sveikatai

Į naują SANTEGRA kompanijos preparatą įeina 10 mg geležies (karbonilo formoje), vitaminas C, folio rūgštis ir vit. B12. Geležies karbonilas tai net 98% gamtos geležies. Skirtingai nuo kitų geležies formų, geležies karbonilas lengvai ir pilnai įsisavina organizme, nėra toksiškas, neturi pašalinio poveikio kai užkietėję viduriai ar diarėja, nesudaro geležies druskų.

Sudėtis

1-nos tabletės sudėtyje yra:

  • Vitaminas C – 70 mg ( 116,66% RPN);
  • Geležis – 10 mg (71,43%RPN);
  • Folacinas – 200 µg (100% RPN);
  • Vitaminas B12 – 3 µg (300% RPN);
  • Kietiklis – dikalcio fosfatas;
  • Emulsiklis – mikrokristalinė celiuliozė;

Vartojimas

Po 1 tabletę per dieną. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Kiekis: 90 tablečių.

Gamintojas: SANTEGRA, GARDEN STATE NUTRITIONALS, INC., JAV

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Boost Iron

Boost Iron

Tai maisto papildas, skirtas papildyti geležies trūkumą organizme, pagamintas lengvai įsisavinamos karbomilo geležies pagrindu.