Dr.OHHIRA PROBIOTIKAI Padidinti

Dr.OHHIRA PROBIOTIKAI 60kaps.

3 metus fermentuoto Dr.OHHIRA® produkto sudėtyje yra net 12 padermių pieno rūgšties bakterijų, priklausančių Lactobacillus, Bifidobacterium ir Streptococcus šeimoms.

Fermentuotoje masėje taip pat yra skaidulinių medžiagų - oligosacharidų - kurios sudaro palankias sąlygas gerųjų žarnyno bakterijų mitybai ir padeda palaikyti bakterijų pusiausvyrą virškinimo sistemoje.

Smulkiau

45,00 €

Apie prekę

Kuo ypatinga Dr.OHHIRA® formulė?

  • 3 metus fermentuoto Dr.OHHIRA® produkto sudėtyje yra net 12 rūšių pieno rūgšties bakterijų, priklausančių Lactobacillus, Bifidobacterium ir Streptococcus šeimoms.

  • Fermentuotoje masėje taip pat yra skaidulinių medžiagų - oligosacharidų - kurios sudaro palankias sąlygas gerųjų žarnyno bakterijų mitybai ir padeda palaikyti bakterijų pusiausvyrą virškinimo sistemoje.

PIENO RŪGŠTIES BAKTERIJOS

Lactobacillus, Bifidobacterium, Streptococcus

Dr.OHHIRA®  formulės sudėtyje yra net 12 rūšių pieno rūgšties bakterijų: Bifidobacterium breve ss. Breve - 1x109 KFV*, Bifidobacterium infantis ss. Infantis 1x10KFV, Bifidobacterium longum - 1x1010 KFV, Bifidobacterium lactis - 1x10KFV, Lactobacillus acidophilus - 1x1011 KFV, Lactobacillus brevis 1x109 KFV, Lactobacillus bulgaricus 1x109 KFV, Lactobacillus casei ss. Casei 1x109 KFV, Lactobacillus fermentum - 1x109 KFV, Lactobacillus helveticus ss. - 1x109 KFV, Lactobacillus plantarum 1x109 KFV, Streptococcus thermophilus 1x1011 KFV.

*KFV – koloniją formuojantis vienetas.

MAISTINĖS SKAIDULOS

Fermentuotos daržovės, vaisiai, uogos, jūržolės, dumbliai ir grybai

Maistinės skaidulos arba skaidulinės medžiagos -tai angliavandeniai (polisacharidai), kurių yra augaliniuose produktuose ir kurių neskaldo žmogaus virškinimo fermentai. Skaidulines medžiagas skaldo storosios žarnos mikroflora. Maistinės skaidulos sudaro palankias sąlygas gerųjų žarnyno bakterijų mitybai ir padeda palaikyti bakterijų pusiausvyrą virškinimo sistemoje.

Į fermentuoto augalinio ekstrakto sudėtį įeina natūraliai Japonijos gamtoje užaugę augalai, turtingi mikroelementais, mineralais ir vertingomis maistinėmis medžiagomis:

  •  vaisiai ir uogos - slyvos, kininiai ožerškiai, skiautėlapių fikusų vaisiai, šilauogės, raudonosios vaškuonės, kvapiųjų citrinmedžių vaisiai
  •  dumbliai Laminaria ir Undaria bei jūržolės Hijiki
  •  grybai - valgomasis dantenis (šiitake), kuokštiniai sėdžiai (maitake), braziliškas agarikas

BIOGENINIAI METABOLITAI

trumpos grandinės riebalų rūgštys, organinės rūgštys, peptidai, polifenoliai

Dr.OHHIRA® formulės sudėtyje yra biogeninių metabolitų, t.y. medžiagų, susiformavusių fermentuojant pieno rūgšties bakterijasTai: SCFA (trumpos grandinės riebalų rūgštys), organinės rūgštys, peptidai, polifenoliai.

Sudėtyje nėra GMO, pieno produktų ir glitimo.

UNIKALUS 3 METŲ GAMYBOS procesas būdu, nenaudojant termiško apdorojimo. Taip yra išsaugomos gyvos probiotinės kultūros, vertingos maistinės medžiagos iš augalinės kilmės ingredientų.

Šis tradicinis japonų gamybos būdas suteikia produktui išskirtinių savybių:

  • Ilga fermentacija natūralioje temperatūroje užtikrina pačių stipriausių bakterijų išlikimą.
  • Produkto Dr.OHHIRA® formulė yra gaminama natūralios fermentacijo
    brandinimas natūralioje, t.y. kiekvienam sezonui būdingoje, temperatūroje garantuoja bakterjų atsparumą temperatūrų svyravimui, kad užtikrina ilgesnį produkto galiojimo laiką.
  • 3 metus trunkanti fermentacija ir brandinimas pakeičia augalinių ingredientų savybes, kas lemia gerą produkto toleravimą.

Fermentacija ir brandinimas

► Ištisus metus natūraliai Japonijos gamtoje augantys augalai renkami ir dedami į specialias talpas. Vienerius metus jie sluoksniuojami ir nuolat maišomi, kol palaipsniui virsta vientisa tiršta mase.

► Fermentacijai paspartinti pridedama pieno rūgšties bakterijų, priklausančių Lactobacillus, Bifidobacterium ir Streptococcus šeimoms. Masė toliau brandinama dar 2 metus.

Dr.OHHIRA® maisto papildas pateikiamas minkštose kapsulėse. Kapsulės sienelės apsaugo pieno rūgšties bakterijas nuo skrandžio rūgščių, leidžia joms saugiai pasiekti žarnyną ir ištirpsta jame per 40 minučių.

Kokybės kontrolė

► Dr.OHHIRA® produktai gaminami pagal tarptautinius geros gamybos praktikos (GGP) standartus.

► Galutinio produkto kokybės kontrolę atlieka Japonijos Maisto tyrimų laboratorija, pavaldi Japonijos vyriausybei.

► Importuojant Dr.OHHIRA® produktus į Lietuvą, atliekami privalomi laboratoriniai tyrimai, tikrinama radiacinė tarša ir kiekvienai įvežamai produktų partijai išduodami jų saugumą patvirtinantys sertifikatai.

Rankų darbas - nuo pat pradžios iki pabaigos

Nepaisant to, kad Japonija garsėja aukštu technologiniu lygiu, gaminant Dr.OHHIRA® produktus naudojama labai daug rankų darbo. Kaip sako patys gamintojai, nei vienas robotas negali būti toks pastabus, atidus ir kruopštus, kaip žmogaus akys ir rankos.

► Kapsulių bei lizdinių lapelių (blisterių) kokybę tikrina FUJI CAPSULE personalas, dėl įtempto darbo dirbantis net keturiomis pamainomis; blisteriai į dėžutes taip pat sudedami rankomis.

Unikali produkto forma

► Dr. OHHIRA® kapsulėse yra tirštos konsistencijos masė, kurios sudėtyje yra pieno rūgšties bakterijų ir skaidulinių medžiagų.

Vartojimas

1-2 kapsulės per dieną užsigeriant vandeniu. Vaikams (nuo 3 m.) kapsulių ryti neduoti, kad neužspringtų. Kapsulės turinį išspausti ir sumaišyti su maistu ar gėrimu.

Su cukrais.

Sudėtyje nėra GMO, pieno produktų ir glitimo.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kiekis 60 kaps.

Gamintojas: BIOBANK CO., LTD., 388-1 Hirata, Kita-ku, Okayama 700-0952, Japonija.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Dr.OHHIRA PROBIOTIKAI 60kaps.

Dr.OHHIRA PROBIOTIKAI 60kaps.

3 metus fermentuoto Dr.OHHIRA® produkto sudėtyje yra net 12 padermių pieno rūgšties bakterijų, priklausančių Lactobacillus, Bifidobacterium ir Streptococcus šeimoms.

Fermentuotoje masėje taip pat yra skaidulinių medžiagų - oligosacharidų - kurios sudaro palankias sąlygas gerųjų žarnyno bakterijų mitybai ir padeda palaikyti bakterijų pusiausvyrą virškinimo sistemoje.